Logo EU

Projekt Nákup nového elektromobilu je spolufinancován z fondu EU

Naše služby

Tepelná čerpadla IVT

Tepelné čerpadlo funguje tak, že odebírá teplo z okolního prostředí a převádí ho na vyšší hladinu, aby mohlo zajistit vytápění a ohřev teplé vody. Tento převod tepla na vyšší hladinu je možný díky kompresoru, kde se stlačí páry chladiva, které se přitom zahřeje. Zní to složitě, ale funguje to stejně, jako když nafukujete pumpičkou fotbalový míč. Při stlačování vzduchu se zahřeje pumpička i vzduch.

Revitalizace domů

Dlouhodobě se specializujeme na kompletní revitalizace panelových domů. Revitalizace provádíme převážně v Olomouckém kraji, ale čím dál častěji i jinde v rámci České republiky.

Střechy na klíč

Naše střechy splňují veškerá kritéria pro nosnost, odolnost, těsnění aj. Na základě Vašich požadavků a přání vám uděláme tu nejlepší možnou nabídku pro Vaši střechu. Dále také zajišťujeme rekonstrukce střech, jejich zateplování, montáže sbíjených vazníků aj. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce spolu s veškerým potřebným materiálem. Veškeré naše služby poskytujeme nejen po celém Olomouckém kraji - Jeseník, Olomouc, Šumperk, ale působíme po celé České republice - Brno, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové aj.

Pronájem plošiny

Plošiny si u nás můžete pronajmout dle vašich potřeb od několika hodin, dnů, týdnů až měsíců. Na základě délky pronájmu plošiny jsme schopni vám nabídnout zvýhodněnou cenu. V ceně pronájmu plošiny je samozřejmě proškolení obsluhy a vydání průkazu obsluhovatele. Pokud nemáte k dispozici nikoho, kdo by plošinu obsluhoval, můžeme vám poskytnout k dispozici našeho pracovníka proškoleného a specializovaného v obsluze plošiny.

Pronájem lešení

Potřebujete půjčit fasádní lešení pro vaši plánovanou stavbu, rekonstrukci budovy nebo objektu? Využijte našich služeb a dlouhodobých zkušeností. Půjčte, nebo si pronajměte naše kvalitní fasádní lešení značky ALFIX. Naše firma Jan Harbich je propojená s firmou V & H Stavby Jeseník s.r.o. a má dlouholeté zkušenosti s montáží a demontáží fasádního lešení. V případě zájmu Vám jej, na objednávku přivezeme až na místo, kde jej naši zkušení zaměstnanci ochotně smontují a po uskutečnění stavby zase demontují a odvezou zpět.

Termo fasády na rodinných domech

Provádíme veškeré zateplovací práce včetně dodávky a montáže .Zajišťujeme dotační titul nová zelená úsporám na klíč ..

Výkopové a zemní práce Takeuchi TB230 hmotnost 2,9t

betonáže, základní desky, zajišťuji práce s bagrem ,dodávka betonů, štěrků, písků. Výkopy základů, kanalizační, vodovodní a plynové přípojky. Výkopy bazénů, jezírek, jímek a výpustí

Půjčovna karavanů

Půjčovna karavanů Mobilvetta .Obytňák Mobilvetta může být váš skvělý parťák pro každy výlet. Připravujeme


Proč využít našich služeb?

Proč spolupracovat s námi?
  1. Máme 20 let zkušeností v oblasti stavební činnosti
  2. Vyřídíme Vám dotační tituly (Zelená úsporám, Kotlíkové dotace)
  3. Jsme flexibilní, zařídíme většinu prací ke zlepšení Vašeho bydlení
  4. Nabízíme Vám odborné konzultace a technické poradenství zdarma
  5. Máme vlastní prostředky, nečekáme na zapůjčení od ostatních firem
  6. Pracujeme kdekoliv, nesoustředíme se pouze na jednu část republiky
Kontakt

Kontaktujte nás

Napište nám:

Odpovíme Vám co nejdříve

Lipová-lázně 727, 790 61  IČO: 05114004 HARBICH stavby Jeseník s.r.o

+420 725 66 75 15

harbichjan@email.cz